PROJELERİMİZ

2004 yılından beri iş gücünüz için doğru personelleri bulmak amacıyla işe yerleştirme hizmetleri sunuyoruz.


Yaklaşık yirmi yıllık deneyimimizle, şirketlerin doğru insan kaynağını istiham etmelerine; iş arayanların ise doğru kariyer adımlarıyla gelişmelerine yardımcı oluyoruz.

Beklentilerinize uygun işe alım çözümleri sunuyoruz

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. İşe alım uzmanlarımız, sadece yetenek ve deneyim gereksinimlerine değil, kurum kültürünüze de uyan doğru personelleri bulmaya çalışır.

10 Kariyer Platformu & Nitelikli Adaylar İçeren Güçlü CV BankasıCVyolla.com Kariyer Sitesi

CVyolla.com nedir?
Türkiye'de her pozisyonda iş arayan yüz binlerce adayı, on binlerce üye firmaya yönlendiren bir kariyer sitesidir.

CVyolla.com nasıl çalışır?
İş arayanlar, bir özgeçmiş oluşturarak veya yükleyerek kaydolurlar. İşverenler, tek bir Platin Üyelik ücreti ile sınırsız iş ilanı yayınlayabilirler. Adaylar, iş ilanlarına başvuru yaparlar. İşverenler hem ilanlara gelen başvuruları hem de tüm CV Bankası'nı sınırsız inceleyebilirler.Global Jobs: Global İşe Yerleştirme

Global Jobs nedir?
Yurt dışındaki açık iş ilanlarınız için firmanızın kurum kültürüne uygun doğru yetenekleri bulup işe yerleştiriyoruz.

Global Jobs nasıl çalışır?
Global Jobs, işverenin beklentilerine uygun işe alım çözümleri sunar. Global Jobs işe alım uzmanları, sadece yetenek ve deneyim gereksinimlerine değil, kurum kültürüne de uyan doğru personelleri bulmayı amaçlar.TGM Human Resources: Türkiye'de İşe Yerleştirme

TGM Human Resources nedir?
Yaklaşık yirmi yıllık deneyimimizle, Türkiye'deki iş gücünüz için doğru personelleri bulmak üzere işe yerleştirme hizmeti sunuyoruz.

TGM Human Resources nasıl çalışır?
TGM Human Resources, işverenin özel ihtiyaçlarını anlamak için zaman ayırır; bir iş ilanı oluşturur; adayların özgeçmişlerini toplar. Elemeden sonra uygun CV'leri bulur ve onlarla mülakat yapar. Mülakat ve kişilik envanteri testlerinden sonra en iyi adayları seçer. Seçilen adayların mülakat raporlarını işveren ile paylaşır. İşverenlerin İK uzmanı, bu adaylardan birini işe alıp almayacağına dair son kararı verir.Bakıcı mı Arıyorsunuz?

Garanti Bakıcı nedir?
Türkiye'de yatılı ya da gündüzlü çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcı, ev yardımcısı, hemşire, refakatçi iş ilanları sitesidir.

Garanti Bakıcı nasıl çalışır?
Her adayı titizlikle araştırır. Araştırma sonucunda aileye uygun adayları belirler. Adaylarla aileleri yüz yüze görüştürür. Her iki taraf da anlaştıkları takdirde sözleşme yapar. Garanti süresi içinde eleman işten ayrılırsa tekrar ücretsiz eleman temin eder. Eleman işe başladıktan sonra da ailelerin ve bakıcıların sorunları ile ilgilenir. Taraflar arasında bir problem çıkması durumunda her iki tarafı dinleyerek problemi çözmeye çalışır. Çözüm bulamazsa, aileye yeni eleman bulur. Elemana ise yeni bir iş bulmaya çalışır.Kariyerimiz

Kariyerimiz nedir?
Kariyerimiz, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kariyer platformudur. Yazılımı ve iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri TGM Grup tarafından yapılmaktadır. İş arayan vatandaşlar ile işveren firmaları bir araya getirmektedir.

Kariyerimiz nasıl çalışır?
Kariyerimiz platformu, İzmir'deki nitelikli adaylara ulaşmayı ve iş arayan vatandaşları personel arayan firmalarda istihdam etmeyi amaçlamaktadır.İş'te Çiğli

İş'te Çiğli nedir?
İş'te Çiğli, Çiğli Belediyesi'nin kariyer platformudur. Yazılımı ve iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri TGM Grup tarafından yapılmaktadır. İş arayan vatandaşlar ile işveren firmaları bir araya getirmektedir.

İş'te Çiğli nasıl çalışır?
İş'te Çiğli platformu, Çiğli'deki nitelikli adaylara ulaşmayı ve iş arayan vatandaşları personel arayan firmalarda istihdam etmeyi amaçlamaktadır.Buca Kariyer

Buca Kariyer nedir?
Buca Kariyer, Buca Belediyesi'nin kariyer platformudur. Yazılımı ve iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri TGM Grup tarafından yapılmaktadır. İş arayan vatandaşlar ile işveren firmaları bir araya getirmektedir.

Buca Kariyer nasıl çalışır?
Buca Kariyer platformu, Buca'daki nitelikli adaylara ulaşmayı ve iş arayan vatandaşları personel arayan firmalarda istihdam etmeyi amaçlamaktadır.Çeşme Kariyer

Çeşme Kariyer nedir?
Çeşme Kariyer, Çeşme Belediyesi'nin kariyer platformudur. Yazılımı ve iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri TGM Grup tarafından yapılmaktadır. İş arayan vatandaşlar ile işveren firmaları bir araya getirmektedir.

Çeşme Kariyer nasıl çalışır?
Çeşme Kariyer platformu, Çeşme'deki nitelikli adaylara ulaşmayı ve iş arayan vatandaşları personel arayan firmalarda istihdam etmeyi amaçlamaktadır.Kemalpaşa Kariyer

Kemalpaşa Kariyer nedir?
Kemalpaşa Kariyer, Kemalpaşa Belediyesi'nin kariyer platformudur. Yazılımı ve iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri TGM Grup tarafından yapılmaktadır. İş arayan vatandaşlar ile işveren firmaları bir araya getirmektedir.

Kemalpaşa Kariyer nasıl çalışır?
Kemalpaşa Kariyer platformu, Kemalpaşa'daki nitelikli adaylara ulaşmayı ve iş arayan vatandaşları personel arayan firmalarda istihdam etmeyi amaçlamaktadır.İş'te Buharkent

İş'te Buharkent nedir?
İş'te Buharkent, Aydın Buharkent Belediyesi'nin kariyer platformudur. Yazılımı ve iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri TGM Grup tarafından yapılmaktadır. İş arayan vatandaşlar ile işveren firmaları bir araya getirmektedir.

İş'te Buharkent nasıl çalışır?
İş'te Buharkent platformu, Buharkent'teki nitelikli adaylara ulaşmayı ve iş arayan vatandaşları personel arayan firmalarda istihdam etmeyi amaçlamaktadır.