Küresel Düşünüyoruz,
Yerel Hareket Ediyoruz


Mutlu İş Arayanlar, Mutlu İşverenlerProjelerimiz

PROJELERİMİZ


10 Kariyer Platformu & Nitelikli Adaylar İçeren Güçlü CV Bankası

2004 yılından beri iş gücünüz için doğru yetenekleri işe yerleştirmek, yaptığımız işin tam merkezinde yer alıyor.


İş arayanları mutlu olacakları işlere yerleştirmek için belediyelerle işbirliği yapıyoruz.


Yerel kariyer platformları ile yerel ve nitelikli adaylara ulaşıyoruz.

Belediyeler, iş arayan vatandaşlara bölgelerindeki firmalarda istihdam sağlamak amacıyla, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri için TGM Grup ile işbirliği yapmaktadır. Aşağıdaki kariyer platformlarının yazılımını ve iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetlerini yürütüyoruz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi   Çiğli Belediyesi   Buca Belediyesi    Kemalpaşa Belediyesi   Çeşme Belediyesi   Buharkent Belediyesi  

HAKKIMIZDA


TGM Grup, 2004 yılından bu yana nitelikli iş arayanların, mutlu olabilecekleri uygun firmalarda işe yerleştirilmelerini sağlayan bir istihdam bürosudur.


Kurum kültürünüze uygun, nitelikli personelleri işe almak, yaptığımız işin tam kalbinde yer almaktadır. İşe alım danışmanlarımız, kuruluşunuzun insan sermayesini sizinle birlikte oluşturur ve geliştirir. Yaklaşık yirmi yıllık deneyimimizle, iş gücünüz için doğru personelleri bulmak amacıyla işe yerleştirme hizmetleri sunuyoruz. Şirketlerin doğru insan kaynağını istiham etmelerine; iş arayanların ise doğru kariyer adımlarıyla gelişmelerine yardımcı oluyoruz.
TGM Grup Hakkında

TGM İnsan Kaynakları, #311 numaralı Türkiye İş Kurumu yetki belgesi ile faaliyet gösteren bir özel istihdam bürosudur.


Nitelikli işe yerleştirme hizmetlerimizi sahip olduğumuz 10 kariyer platformu yardımıyla gerçekleştiriyoruz:

    CVyolla.com yüz binlerce iş arayan ile binlerce işvereni eşleştiren, Türkiye'nin önde gelen kariyer platformlarından biridir. Global Jobs global ölçekte açık pozisyonlar için uygun global yetenekleri işe yerleştirmeyi hedefleyen bir global işe yerleştirme hizmetidir. TGM Human Resources yaklaşık yirmi yıllık tecrübesiyle, Türkiye'deki işverenlerin işgücüne doğru kişileri yerleştirmeyi hedefleyen bir işe yerleştirme hizmetidir. Garanti Bakıcı çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcı, ev yardımcısı, hemşire, refakatçi vb. gibi pozisyonlarda iş ilanlarını yayınlayan bir bakıcı iş ilanları platformudur. TGM Grup, yerelde nitelikli adaylara ulaşmak için 6 belediye ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Belediyeler, iş arayanlar ile işverenleri yerel olarak buluşturmak için TGM Grup ile işbirliği projeleri yürütmektedir.

    Sonuç olarak; 2004 yılından beri iş gücünüz için doğru yetenekleri işe yerleştirmek, yaptığımız işin tam merkezinde yer alıyor.

    Detaylı Bilgi >>

TGM Grup